Skupujemy niezużyte materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących. Sprawdź szczegóły!

 


 

 

Z przyjemnością przekazujemy informację, że po raz trzeci godło Jakość Roku w kategorii "Produkt" zostało przyznane firmie Black Point S.A. za materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących marki Black Point. Nagroda stanowi wyróżnienie projakościowej polityki polskiego producenta materiałów eksploatacyjnych – tuszy i tonerów do drukarek.

 


Kolejne nowości laserowe już w ofercie Printé! Tym razem oferujemy zestaw tonerów do laserowych drukarek kolorowych marki Oki, serii: C510/C511 oraz C610. Tonery są produkowane w Polsce w fabryce Black Point S.A. To gwarancja najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa patentowego.

 


 

Polski rynek materiałów do druku zelektryzowała ostatnio informacja o tym, że HP dochodzi swoich praw patentowych w sądzie. Efekt: dwóch dystrybutorów alternatywnych materiałów do druku musiało wycofać ze sprzedaży sporne produkty. Eksperci uspokajają, to nie oznacza, że użytkownicy stracą dostęp do opłacalniej alternatywy.

 


 

Drukarki 3D rozpalają wyobraźnię fanów nowych technologii. A tu jeszcze do światowej elity ich producentów wchodzi przebojem firma dwóch młodych Polaków.

 


 

Zimowy wysyp nowości Printé! W ofercie m.in. popularny zestaw tonerów kolorowych do drukarek HP Laserjet Pro 300 oraz kartridże atramentowe do drukarek serii Officejet 6700, 8100, 8600.

 


 

Firma HP wprowadziła nową funkcjonalność dla swoich drukarek atramentowych – umożliwia ona zablokowanie kartridża atramentowego do pracy wyłącznie z drukarką w której został on zainstalowany po raz pierwszy i w której została włączona opcja „ochrony pojemników”.